Aktuality

Červenec   2019
30

Nové Fruitisimo Bistro Café na Hafě

Home office na Harfě se mění na Fruitisimo BISTRO CAFÉ, pokladní systém SmartPOS zůstává. Přijďte se podívat na novou pobočku! Dáte si skvělou kávu, snídani a dokonce také oběd!
Červenec   2019
23

CrossCafe nová kavárna v Plzni

Máme otevřeno! Navštivte zbrusu nové CrossCafe Galerie Slovany v Plzni již dnes! S obsluhou zákazníků pomáhá pokladní systém SmartPOS.
Kvě   2019
19

Fruitisimo v přístavu Marina na Lipně

Ovocná oáza Fruitisimo je opravdu na Lipně. A není to fata morgána, přesvědčte se sami! Nová pobočka přímo v přístavu Marina! A čím je tak speciální? Tak třeba mimo klasické menu si můžete dát alkoholické koktejly, alkoholickou zmrzlinou a...
Kvě   2019
10

Další bar Fruitisimo v OC Chodov

Váš nejovocnější bar Fruitisimo je v Centru Chodov rovnou dvakrát! Nově v druhém patře. Skočte si pro svůj oblíbený drink, zaplaťte na pokladně SmartPOS.  
Prosinec   2018
19

PF 2019

Krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2019 Vám přeje Smartsoftware
Říjen   2018
2

Fruitisimo ve Waltrovce

Ve Waltrovce naleznete novou pobočku Fruitisimo, i zde pomáhá s obsluhou zákazníků pokladní systém SmartPOS.
Září   2018
7

Nová kavárna Costa Coffee v NC Fénix

Otevření druhé kavárny Costa Coffee v jednom týdnu, tentokrát v NC Fénix na Praze 9, a je to krásný a útulný "koutek" pro vychutnání perfektního šálku kávy. I zde pomáhá s obsluhou zákazníků náš pokladní systém SmartPOS.
Září   2018
4

Nová Costa Coffe ve vestibulu metra Letňany

A je to tady - nová Costa Coffee ve vestibulu metra Letňany je právě otevřena! Je libo kávu, muffin nebo sendvič, salál nebo jogurt? Čeká na vás bohatý výběr dobrot a také obsluha s pokladním systémem SmartPOS.
Srpen   2018
31

Fruitisimo a Sklizeno v Galerii Butovice v Praze

Novou společnou prodejnu Fruitisimo se Sklizeno najdete v Galerii Butovice v Praze. Kromě čerstvých ovocných a zeleninových šťáv a ručně vyráběné zmrzliny se můžete zatavit i na oběd, nebo kávu, nechat si připravit čerstvý salát a nakoupit si v příjemném...
Červenec   2018
6

Costa Coffee na akci Harley-Davidson

Costa Coffee nemůže chybět na akci Harley-Davidson, kávu si můžete vychutnat dokonce ve třech zónách a to v Costa Vanu, na střeše s výhledem na celé Výstaviště a nebo v tzv. Family zone. I zde pomáhají s obsluhou zákazníků pokladny SmartPOS.
Červenec   2018
4

Nová kavárna Costa Coffee na Letišti

Costa Coffee otevřela novu kavárnu v Terminálu 1 pražského letiště. I zde pomáhá s obsluhou zkazníků pokladní systém SmartPOS.
Červen   2018
29

Smart Mobile Order ve stanu Fruitisima na MFF Karlovy Vary

Naše řešení Smart Mobile Order včetně mobilní aplikace umožňující objednání a zaplacení vybraného sortimentu ještě před vstupem do provozovny najdete na stánku Fruitisima na 53. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Srdečně vás zveme k...
Červen   2018
22

Druhá provozovna Fruitisima v OC Chodov

Dnes byla otevřena druhá pobočka značky Fruitisimo v OC Chodov. I zde pomáhá s obsluhou zákazníků SmartPOS.
Červen   2018
19

Nové Fruitisimo v Malešicích

Nový ovocný bar Fruitisimo byl dnes otevřen v poliklinice Malešice. I zde pomáhají s obsluhou zákazníků pokladny SmartPOS.
Červen   2018
17

Fruitisimo na Ice Cream Festivalu

I na Pražském Ice Cream Festivalu pomáhly ve stánku Fruitisima s obsouhou zákazníků pokladny SmartPOS.
Červen   2018
1

Fruitisimo ve světoznámém hračkářství Hamleys

Mezinárodní den dětí byl slavnostně otevřen další šťavnatý bar Fruitisimo. Tentokrát v HAMLEYS - nejzábavnějším hračkářství na světě. I zde pomáhají s obsluhou zákazníků pokladny SmartPOS.