Aktuality

Listopad   2017
4

Banh-mi-ba má novou pobočku v Karlíně

Vietnamská tradice v české metropoli to je společnost Bahn-mi-ba, která otevřela novou pobočku v Karlíně v Praze. Společnost Bahn-mi-ba si vybrala pro své provozovny pokladní systém SmartPOS.
Listopad   2017
3

Mr. KEBAB v Budějovicích

Mr. KEBAB otevírá další provozovnu v OC IGY Centrum v Českých Budějovicích. I v této provozovně bude pomáhat pokladní systém SmartPOS.
Říjen   2017
27

Pekařství Mr.Baker

Pekařství Mr.Baker je originální český koncept, budovaný zejména v důležitých místech dopravní infrastruktury - na železničních stanicích, ve vestibulech metra nebo na autobusových nádražích. V současné době je otevřeno více než třicet poboček. I zde s...
Říjen   2017
20

Kavárna Železná Ruda CrossCafe Klostermann

Síť kaváren CrossCafe se v prosinci rozroste. Kavárna s horským interiérem bude otevřena v centru Železné Rudy v nově postavené rezidenci Klostermann. I zde bude s obsluhou pomáhat pokladní systém SmartPOS.  
Říjen   2017
18

Fruitisimo OC Luka Living

Ve středu 18.10. byl otevřený nový Frutisimo ovocný bar a to v obchodním centru Luka Living, přímo nad stanicí metra Luka. Můžete se zde těšit na ovocné a zeleninové drinky nabité vitamíny a energií, sladkou zmrzlinu, vydatné svačinky a poctivé dorty...
Říjen   2017
13

Fruitisimo OD Bílá Labuť

Frutisimo otevřelo nový bar a to v obchodním domě Bíla labuť. Těšit se můžete na ovocné a zeleninové drinky nabité vitamíny a energií, sladkou zmrzlinu, vydatné svačinky a poctivé dorty. K obsluze zákazníků pomáhají pokladní systémy SmartPOS.
Září   2017
15

Mr. KEBAB první pobočka v ČR

Na český trh vstupuje nová fast foodová síť Mr. KEBAB. Svojí první českou pobočku otevřeli v OC Central v Kladně. Mr. KEBAB si k obsluze zákazníků vybral pokladní sytém SmartPOS.
Září   2017
15

Costa Coffee v Ústí nad Labem

Nově otevřená kavárna Costa Coffee v Ústí nad Labem, kde s obsluhou zákazníků pomáhá pokladní systém SmartPOS.
Září   2017
1

Costa Coffee na Masarykově nádraží

V nejnovější kavárně Costa Coffe na Masarykově nádraží v Praze pomáhá s obsluhou zákazníků pokladní systém SmartPOS.  
Září   2017
1

Otevření klubu Atlas GOGO

Dnes byl otevřený taneční a noční klub Atlas GOGO v Praze. I zde bude pomáhat s obsluhou zákazníků náš pokladní systém SmartPOS.
Srpen   2017
30

Otevření 21. kavárny CrossCafe

Dnes byla slavnostně otevřená nová kavárna CrossCafe Luka v Praze. Je to 21. kavárna CrossCafe v pořadí a 7. kavárna v Praze. Pokladní systém SmartPOS je opět součástí nové CrossCafe kavárny.
Červenec   2017
12

Frutisimo na Rozvadově

FRUITISIMO dnes otevřelo další ovocný bar, nyní na čerpací stanici SHELL Rozvadov. Čistě přírodní palivo odšťavňují a mixují pouze z čerstvého ovoce a zeleniny. I zde pomáhá s obsluhou zákazníků pokladní systém SmartPOS.
Červenec   2017
7

Frutisimo na čerpacích stanicích Shell

FRUITISIMO dnes otevřelo nový ovocný bar na čerpací stanici SHELL Příšovice. I zde pomáhá s obshluhou zákazníků pokladní systém SmartPOS.  
Červen   2017
26

Frutisimo v Brně

Frutisimo otevřelo již druhou pobočku v Brně v obchodním centu Vaňkovka. Vedle čerstvých ovocných šťáv a poctivé Fruitisimo zmrzliny, si zde také pochutnáte na skvělé kávě, lahodných dortech nebo slaných sendvičích i zde pomáhá náš pokladní system SmartPOS.
Červen   2017
21

Frutisimo na D1 (dvojče v protisměru)

Frutisimo otevřelo nový ovocný bar na pumpě Shell nyní ve směru Brno-Praha. I zde pomáhá pokladní systém SmartPOS.
Červen   2017
14

Nová kavárna Costa Coffee na letišti Václava Havla

Lahodnou kávou si můžete dopřát v nově otevřené kavárně Costa Coffee na letišti Václava Havla v Praze. Najdete ji v bezcelní zóně na terminálu 2. S obsluhou zákazníku opět pomáhá náš pokladní systém SmartPOS.