Aktuality

Duben   2018
19

Nová kavárna CrossCafe Plaza v Liberci

Oblíbená síť kaváren CrossCafe se rozrostla o kavárnu CrossCafe Plaza v Liberci. I v této kavárně pomáhá s obsluhou zákazníků pokladní systém SmartPOS.
Duben   2018
19

Nová prodejna OCEAN48 v centru Brna

V samotném centru Brna otevřela společnost OCEAN48 novou prodejnu ryb. I zde pomáhá s obsluhou zákazníků pokladní systém SmartPOS.
Duben   2018
3

Costa Coffee v novém kabátu na Florenci

V novém kabátu se představuje kavárna Costa Coffee v Pasáži Oasis v Praze na Florenci. Kavárna prošla rekonstrukcí, však pokladní systém SmartPOS zůstal a nadále pomáhá s obsluhou zákazníků.
Březen   2018
28

Nová kavárna CrossCafe v srdci Plzně

Síť kaváren CrossCafe se rozšířila o další kavárnu nyní o CrossCafe Central v srdci Plzně na náměstí Republiky. Dne 28.3.2018 došlo ke slavnostnímu otevření kavárny. I v této kavárně pomáhá s obsluhou zákazníků náš pokladní systém SmartPOS.
Březen   2018
9

Fruitisimo v novém kabátě

Nedávno proběhla rekonstrukce pobočky Bistro Café Fruitisimo v The Park v Praze. S obsluhou zákazníků stále pomáhá pokladní systém SmartPOS.
Březen   2018
8

Nová kavárna CrossCafé v Ostravě

CrossCafé otevřelo parádní kavárnu v centru Ostravy, na rohu Zámecké a Puchmajerovy ulice. I zde pomámáhá s obsluhou zákazníků pokladní systém SmartPOS.
Únor   2018
1

Otevření nových poboček společnosti Kajot

Dne 1.2.2018 byl zahájen provoz pokladního systému SmartPOS ve společnosti KAJOT Slovenská republika a to na 13 pobočkách s 24-hodinovým provozem.
Leden   2018
9

Nová pobočka Fruitisimo v kancelářském komplexu

Fruitisimo otevřelo další novou pobočku v kancelářském komplexu The Park na Praze 4. Stálou nabídku obohatili o sendviče, wrapy, quiche, dorty, zeleninové saláty a porcové dezerty. S obsluhou zákazníků zde pomáhá pokladní systém SmartPOS.
Prosinec   2017
21

PF 2018

Společnost Smart software s.r.o. Vám přeje krásné Vánoce a šťastný nový rok 2018.
Prosinec   2017
15

Ovocný bar Fruitisimo v Kladně

Další otevření ovocného baru Fruitisimo nyní v Central Kladno. I zde pomáhá s obsluhou pokladní systém SmartPOS.
Prosinec   2017
15

Kavárna Železná Ruda CrossCafe Klostermann

Železná Ruda - otevřeno! Je tu mraky sněhu, sjezdovky v provozu a v kavárně CrossCaffe je teplo a útulno. Jestli se o víkendu chystáte na lyže, zastavte se i v naší funglnové kavárně. Personál i pokladní systémy SmartPOS, které pomáhají s obsluhou zákazníků...
Prosinec   2017
8

Nový Fruitisimo bar v Jablonci nad Nisou

Fruitisimo otevřelo nový ovocný bar v OC Central v Jablonci nad Nisou. Pokladní systém SmartPOS opět pomáhá s obsluhou zákazníků.
Prosinec   2017
8

Fruitisimo otevřelo ovocný bar i v Budějovicích

Otevření nového ovocného baru Fruitisimo nyní v IGY v Českých Budějovicích. Na této prodejně pomáhá s obsluhou zákazníků pokladní systém SmartPOS.
Listopad   2017
24

OCEAN48 nová prodejna v Hradci

Prodejce čerstvých ryb a mořských plodů OCEAN48 otevřel další svoji prodejnu tentokrát v Hradci Královém. I v této prodejně je nasazen pokladní systém SmartPOS.
Listopad   2017
14

Costa Coffe na Černém Mostě

Další novinkou je otevření kavárny Costa Coffe v Centrum Černý Most i zde již můžete ochutnat vánoční kolekci s panem Perníčkem. Na této provozovně pomáhá s obsluhou náš pokladní systém SmartPOS.
Listopad   2017
4

Banh-mi-ba má novou pobočku v Karlíně

Vietnamská tradice v české metropoli to je společnost Bahn-mi-ba, která otevřela novou pobočku v Karlíně v Praze. Společnost Bahn-mi-ba si vybrala pro své provozovny pokladní systém SmartPOS.